SPECJALNY TRYB PRACY COVID-19

powrót

piątek, 20 marca 2020

Drodzy Klienci, 

w związku z nadzwyczaj sytuacją związaną z epidemią COVID-19 informujemy, że wprowadziliśmy szereg procedur, które pozwalają zapewnić bezpieczeństwo dla naszych Klientów i Pracowników. W kryzysowej sytuacji, z jaką nikt wcześniej się nie zmagał, firma ATUT RENTAL działa bez przeszkód i może obsługiwać wszystkich Klientów w zakresie najmu, serwisu i sprzedaży sprzętu budowlanego, zachowując odpowiednie środki ostrożności. 

Wszystkie oddziały ATUT RENTAL pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15-16:00.  Tymczasowo wypożyczalnie są nieczynne w soboty.

Specjalny tryb pracy COVID-19 – Pytania i Odpowiedzi Zmiany, które zostały wprowadzone do odwołania: 

KONTAKT 

Doradcy ds. Sprzętu są do Państwa dyspozycji - można się z nimi kontaktować telefonicznie lub wysyłając wiadomość e-mail. Odpowiadamy także na wiadomości wysłane na Facebooku

WYNAJEM I ZWROT 


  • Każdy sprzęt po zwrocie oraz przed wydaniem klientowi poddawany jest dokładnej dezynfekcji.
  • W każdym oddziale wyznaczono strefy bezpieczeństwa. Prosimy podawać dokumenty z bezpiecznej odległości znajdującej się za strefą. Do dyspozycji Klientów przygotowaliśmy płyn dezynfekujący do rąk. Wszystkie Biura Obsługi Klienta są czyszczone za pomocą środków odkażających.
  • Każdy Klient odbierający lub zwracający sprzęt, po wizycie w Biurze Obsługi Klienta, proszony jest, aby po podjechaniu pod magazyn nie wysiadał z samochodu, jeśli nie jest to konieczne. Jeśli jest to możliwe, pracownik magazynu samodzielnie ładuje lub zdejmuje sprzęt z samochodu Klienta.

DOSTAWA

  • Realizujemy dostawy i odbiory sprzętu przy zachowaniu specjalnej procedury bezpieczeństwa.
  • Każdorazowo przed dostawą kontaktujemy się z Klientem i ustalamy miejsce oraz sposób rozładunku i załadunku sprzętu.

Liczymy na odpowiedzialne zachowanie nas wszystkich i stosowanie się do zaleceń dla naszego wspólnego bezpieczeństwa. Tylko razem możemy stawić czoła tej pandemii. 
24 000
Maszyn do budowy,
remontu i ogrodu
41
oddziałów
wypożyczalni
24h/7
wsparcie
Klientów
profesjonalne
doradztwo
mobilni
serwisanci