O nas

powrót

Firma ATUT RENTAL Sp. z.o.o. od 1990 roku kompleksowo obsługuje klientów w zakresie wynajmu, sprzedaży oraz serwisu sprzętu budowlanego. W tym czasie przekształciliśmy się z małej firmy rodzinnej do przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 400 pracowników i obsługującego klientów w całej Polsce.

W 1990 roku ATUT RENTAL rozpoczynał pionierską na polskim rynku działalność jako spółka, której najważniejszym kapitałem było branżowe i życiowe doświadczenie oraz zapał jej założycieli.
Dzięki zaufaniu, jakim obdarzyli nas klienci, byliśmy w stanie uczynić pierwszy krok – zrealizować początkowe wynajmy, a potem powoli rozwijać działalność...

WYNAJEM

Profesjonalny sprzęt budowlany
dostępny od ręki

SPRZEDAŻ

Specjalistyczny sprzęt
i akcesoria wiodących marek

SERWIS

Szybka i pewna naprawa
sprzętu budowlanego

BOBCAT

Od 2005 roku jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Bobcat – światowego lidera na rynku kompaktowych maszyn.  W sprzedaży oferujemy wszechstronne miniładowarki, minikoparki w klasie wagowej od 1,5 do 8 ton, wielofunkcyjne podnośniki teleskopowe oraz niezbędne części i akcesoria. Maszyny Bobcat doskonale sprawdzają się nie tylko w budownictwie, ale także w ogrodnictwie i architekturze krajobrazu, a nawet w pracach rolniczych. Doradcy działu Bobcat mają wieloletnie doświadczenie i stale uczestniczą w szkoleniach produktowych, aby fachowo doradzić Klientom w zakresie zakupu i optymalnego wykorzystania maszyn. 

3 X JAKOŚĆ

jakość
załogi

Mamy świadomość tego, że największą wartością ATUT RENTAL są jej pracownicy - ludzie doskonale znający swoją pracę, zaangażowani i pragnący dzielić się swoją wiedzą z klientami.

jakość
sprzętu

Stale inwestujemy w nowy sprzęt – odnawiając park maszynowy oraz poszerzając go o nowe kategorie w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam skompletować trwały, wydajny i niezawodny sprzęt, na którym można polegać dostępny w ofercie wypożyczalni oraz sprzedaży.

jakość
obsługi

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy – od pierwszego kontaktu telefonicznego, tak by na każdym kroku oferować fachową pomoc i wsparcie nawet w najbardziej nietypowych sytuacjach. Zapewniamy dowóz sprzętu we wskazane miejsce oraz szkolenie w zakresie jego obsługi prawidłowej.

Pobierz nasz jubileuszowy folder i poznaj naszą historię!

pobierz folder
23 000
Maszyn do budowy,
remontu ogrodu
40
oddziałów
wypożyczalni
24h/7
wsparcie
Klientów
profesjonalne
doradztwo
mobilni
serwisanci