BOBCAT

Od 2005 roku ATUT RENTAL jest wyłącznym dealerem Doosan Bobcat na region Mazowsza.
Bobcat
WSTECZ

Miniładowarki kołowe

Bobcat
Bobcat Maszyny Bobcat doskonale sprawdzają się nie tylko w budownictwie, lecz także w ogrodnictwie, architekturze krajobrazu, a zwłaszcza w rolnictwie. Wielofunkcyjność, wytrzymałość oraz duży komfort pracy sprawiają, że Bobcat jest w stanie zastąpić wiele maszyn potrzebnych na co dzień na budowie i w gospodarstwie.Bobcat to marka wywodząca się z USA, znana i rozpoznawalna na całym świecie jako producent przede wszystkim serii mini ładowarek, na których od lat wzorują się inni producenci sprzętu. Od 2007 roku marka stanowi cześć koncernu Doosan. Jako autoryzowany dealer Doosan Bobcat od wielu lat fachowo doradzamy w zakresie zakupu odpowiednich maszyn oraz ich najlepszego wykorzystania.

Wieloletnie doświadczenie na polskim rynku budowlanym sprawia, ze potrafimy dobrać najlepszy sprzęt z szerokiej oferty Bobcat do indywidualnych potrzeb klienta. ATUT RENTAL od wielu lat blisko współpracuje z Doosan Bobcat. Od 2005 roku jest autoryzowanym dealerem tego producenta na region Mazowsza. Popularne minikoparki i mini ładowarki oraz osprzęt są u nas zawsze dostępne od ręki, a stałe uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach produktowych umożliwia nam każdorazowo dobranie sprzętu najlepiej spełniającego oczekiwania klienta.

Szeroki asortyment maszyn i akcesoriów Bobcat, stale będących w naszej ofercie, oraz niezwykle obszerna liczba dostępnych akcesoriów sprawia, sprawia, że jest to doskonałe narzędzie dedykowane do bardzo zróżnicowanych prac. Dzięki możliwości podłączenia do tej samej maszyny takich akcesoriów, jak widły paletowe, zamiatarki szczotkowe, pługi śnieżne czy frezarki do asfaltu, zakup maszyn Bobcat to bardzo dobra inwestycja.

Zapisz

ZADZWOŃ DO NASZEGO DORADCY!

KIEROWNIK DZIAŁU BOBCAT
  • Maciej Łapat

kom. 501 301 591
e-mail: mlapat@atutrental.com.pl

DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY
  • Krzysztof Maciejewski

kom. 516 017 886
e-mail: kmaciejewski@atutrental.com.pl

OBSZARY DZIAŁALNOŚCI

NEWSLETTER

Administratorem danych osobowych jest Atut Rental sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, tel. 22 375 16 20, e-mail: biuro@atutrental.com.pl. Administrator wyznaczył dedykowany adres mailowy, na który proszę kierować zapytania i wnioski dotyczące przetwarzania przez Atut Rental danych osobowych: dane@atutrental.com.pl . Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera.

Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną (Art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych). Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, a ich niepodanie uniemożliwi jej zawarcie. Dane będą przechowywane do dnia wypisania się z subskrypcji newslettera. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.