Atut Rental

Od 1990 roku umożliwiamy realizację małych i wielkich projektów budowlanych
WSTECZ
Weekendowy wynajem w cenie 1 doby

Masz przed sobą pracowity weekend?

W ATUT RENTAL wspieramy Cię nie tylko profesjonalnym sprzętem, ale także atrakcyjną ceną!

Za cały weekend pracy zapłacisz tylko jedną stawkę dobową.

Proste i przejrzyste warunki:

  1. Wypożycz sprzęt w piątek po 14:00
  2. Zwróć sprzęt w poniedziałek do 8:00
  3. Zapłać tylko za 1 dobę (24 godziny).  

Oferta obowiązuje wyłącznie w przypadku wynajmu we wskazanym przedziale czasowym. W przypadku przedłużenia wynajmu, obowiązuje standardowy cennik wynajmu, z uwzględnieniem soboty.

Oferta dotyczy wyłącznie sprzętu o dobowej katalogowej stawce wynajmu do 200 zł netto. 

Oferta nie łączy się z innymi rabatami i promocjami. 

Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji sprzętu w oddziałach.

NEWSLETTER

Administratorem danych osobowych jest Atut Rental sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, tel. 22 375 16 20, e-mail: biuro@atutrental.com.pl. Administrator wyznaczył dedykowany adres mailowy, na który proszę kierować zapytania i wnioski dotyczące przetwarzania przez Atut Rental danych osobowych: dane@atutrental.com.pl . Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera.

Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną (Art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych). Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, a ich niepodanie uniemożliwi jej zawarcie. Dane będą przechowywane do dnia wypisania się z subskrypcji newslettera. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.