O FIRMIE

Od 1990 roku umożliwiamy realizację małych i wielkich projektów budowlanych
WSTECZ
Kariera

Firmę ATUT RENTAL tworzą ludzie. To oni są naszą największą wartością.

Zatrudniamy ponad 400 pracowników, którzy zajmują się dostarczaniem usług takich jak: wypożyczanie, sprzedaż i serwis maszyn budowlanych oraz obsługą administracyjną naszej działalności.

Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest współpraca z wartościowymi ludźmi. Dzięki doskonałej pracy świetnie wyszkolonych osób każdego dnia realizujemy nasze cele. Stawiamy na pracę zespołową, bo sukces budujemy razem.

Szukamy osób, które podchodzą do pracy z pełnym zaangażowaniem i lubią pracę w dynamicznym środowisku. W zamian za solidną pracę oferujemy bezpieczeństwo zatrudnienia, dobre wynagrodzenie, przyjazną rodzinną atmosferę i możliwości rozwoju. Dbamy przy tym zachowanie właściwych proporcji między życiem zawodowym i prywatnym. Wiemy, że jest to doceniane, choćby stąd, że wielu naszych pracowników ma kilkunastoletni staż w firmie.

Od 1990 roku obsłużyliśmy już ponad 65 000 klientów w całej Polsce. Nasi pracownicy czerpią satysfakcję z budowania sukcesu firmy, która jest liderem na polskim rynku wynajmu i stale się rozwija.

Pracując z nami możesz się spodziewać:

  • Transparentnego systemu wynagradzania i premiowania,
  • Szkoleń,
  • Możliwości awansu (90% kadry zarządczej wywodzi się z rekrutacji wewnętrznej),
  • Benefitów pracowniczych, (opieki medycznej, karty fitness, ubezpieczeń, dofinansowania z funduszu socjalnego).

OFERTY PRACY

NEWSLETTER

Administratorem danych osobowych jest Atut Rental sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, tel. 22 375 16 20, e-mail: biuro@atutrental.com.pl. Administrator wyznaczył dedykowany adres mailowy, na który proszę kierować zapytania i wnioski dotyczące przetwarzania przez Atut Rental danych osobowych: dane@atutrental.com.pl . Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera.

Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną (Art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych). Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, a ich niepodanie uniemożliwi jej zawarcie. Dane będą przechowywane do dnia wypisania się z subskrypcji newslettera. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.