O FIRMIE

Od 1990 roku umożliwiamy realizację małych i wielkich projektów budowlanych

O nas

ATUT RENTAL kompleksowo obsługuje klientów w zakresie wynajmu, sprzedaży oraz serwisu sprzętu budowlanego. Umożliwiamy realizację małych i wielkich projektów budowlanych.
WIĘCEJ

Aktualności

Co nowego w ofercie? Gdzie będziemy? Gdzie byliśmy? Dowiedz się co robimy!
WIĘCEJ

Historia

W 1990 roku firma ATUT RENTAL Sp. z.o.o. rozpoczęła pionierską na polskim rynku działalność – wynajem sprzętu budowlanego. Dziś zatrudniamy ponad 400 pracowników i obsługujemy klientów w całej Polsce.
WIĘCEJ

Zdjęcia

Zobacz nasz sprzęt w akcji, na budowach w całej Polsce.
WIĘCEJ

Działalność społeczna

Jako firma rodzinna, wspieramy wybrane lokalne inicjatywy społeczne, zwłaszcza te, które stawiają sobie za cel wpieranie rodzin.
WIĘCEJ

Dlaczego Atut Rental?

Chcesz oszczędzić czas i pieniądze? Dowiedz się dlaczego warto wynajmować właśnie u nas.
WIĘCEJ

Kariera

Firmę ATUT RENTAL tworzą ludzie. To oni są naszą największą wartością. Szukamy osób, które podchodzą do pracy z pełnym zaangażowaniem i lubią pracę w dynamicznym środowisku.
WIĘCEJ
OBSZARY DZIAŁALNOŚCI

NEWSLETTER

Administratorem danych osobowych jest Atut Rental sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, tel. 22 375 16 20, e-mail: biuro@atutrental.com.pl. Administrator wyznaczył dedykowany adres mailowy, na który proszę kierować zapytania i wnioski dotyczące przetwarzania przez Atut Rental danych osobowych: dane@atutrental.com.pl . Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera.

Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną (Art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych). Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, a ich niepodanie uniemożliwi jej zawarcie. Dane będą przechowywane do dnia wypisania się z subskrypcji newslettera. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.