Atut Rental

Od 1990 roku umożliwiamy realizację małych i wielkich projektów budowlanych
WSTECZ
Nowy oddział Wypożyczalni - Płock
ATUT RENTAL jest już w Płocku! Na początku maja otwarty został 34. oddział Wypożyczalni. To już siódma lokalizacja w województwie mazowieckim. Jesteśmy świetnie przygotowani, by wspierać nowe inwestycje i dostarczać profesjonalne maszyny i narzędzia.

Zapraszamy mieszkańców Płocka i okolic po gotowy do pracy sprzęt do prac budowlanych, remontowych i ogrodniczych. Gwarantujemy, że z tak solidnym ekwipunkiem każdy projekt będzie zrealizowany szybko, dokładnie i bez nerwów.

Adres wypożyczalni:

Nowa Biała 34C

09-411 Biała k. Płocka

tel. 511 670 726

kom. 510 976 820

e-mail: plock@atutrental.com.pl

Sprawdź dojazd

NEWSLETTER

Administratorem danych osobowych jest Atut Rental sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, tel. 22 375 16 20, e-mail: biuro@atutrental.com.pl. Administrator wyznaczył dedykowany adres mailowy, na który proszę kierować zapytania i wnioski dotyczące przetwarzania przez Atut Rental danych osobowych: dane@atutrental.com.pl . Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera.

Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną (Art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych). Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, a ich niepodanie uniemożliwi jej zawarcie. Dane będą przechowywane do dnia wypisania się z subskrypcji newslettera. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.