Atut Rental

Od 1990 roku umożliwiamy realizację małych i wielkich projektów budowlanych
WSTECZ
Nowy oddział Wypożyczalni - Legnica
Od połowy marca zapraszamy do nowej Wypożyczalni ATUT RENTAL w Legnicy. To trzecia lokalizacja w województwie dolnośląskim. W całej Polsce działają już 32 oddziały naszych Wypożyczalni, które wspierają przeróżne projekty budowlane i nie tylko. 

Mieszkańców Legnicy i okolic zapraszamy po profesjonalne narzędzia do budowy, remontu i ogrodu. Z takim sprzętem każda praca będzie łatwa, szybka i przyjemna. Nasi doradcy służą pomocą w doborze najlepszego sprzętu do zaplanowanych prac. 

Adres wypożyczalni:

ul. Jaworzyńska 254

59-220 Legnica

tel. 451 060 354

kom.451 057 722

e-mail: legnica@atutrental.com.pl

Sprawdź dojazd

NEWSLETTER

Administratorem danych osobowych jest Atut Rental sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, tel. 22 375 16 20, e-mail: biuro@atutrental.com.pl. Administrator wyznaczył dedykowany adres mailowy, na który proszę kierować zapytania i wnioski dotyczące przetwarzania przez Atut Rental danych osobowych: dane@atutrental.com.pl . Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera.

Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną (Art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych). Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, a ich niepodanie uniemożliwi jej zawarcie. Dane będą przechowywane do dnia wypisania się z subskrypcji newslettera. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.