SPRZEDAŻ

ATUT RENTAL od ponad 25 lat prowadzi sprzedaż sprzętu budowlanego wiodących światowych marek.

KATEGORIE PRODUKTÓW

Wiodący producent drabin i sprzętu do prac na wysokości

Założona w 1926 r. firma Youngman bazuje na trwałych wartościach, którymi są bezpieczeństwo, innowacyjność, jakość, dbałość o klienta oraz niezawodność. Obecnie cieszymy się opinią wiodącego dostawcy innowacyjnego sprzętu do prac na wysokości zaprojektowanego i wyprodukowanego zgodnie z najwyższymi normami jakości i bezpieczeństwa.

Nasze produkty, dostępne w największych sklepach z tego typu asortymentem, są przeznaczone dla profesjonalistów i poważnych majsterkowiczów amatorów. Nasza bezkonkurencyjna oferta produktowa obejmuje:

  • drabiny składane o płaskich szczeblach
  • drabiny wielofunkcyjne
  • drabiny przystawne
  • schody strychowe
  • podesty robocze
  • schodki
  • drabiny dachowe
  • sprzęt teleskopowy
  • rusztowania
  • podesty sceniczne

Działalność produkcyjną prowadzimy w nowoczesnych zakładach zgodnych z normą ISO 9001. Nasi doskonale wyszkoleni pracownicy korzystają z najnowszych technologii cięcia laserowego i zrobotyzowanego spawania a drabiny aluminiowe są wytwarzane na całkowicie zautomatyzowanej linii produkcji drabin.

Ponadto nasze kompetentne terenowe zespoły sprzedażowe pracujące w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce zawsze służą pomocą w zakresie wyboru najbezpieczniejszych rozwiązań do prac na wysokości.

http://www.youngmanaccess.com/uk

O NAS

Od początku istnienia ważnym elementem działalności ATUT RENTAL była sprzedaż maszyn budowlanych. Na rynku zaistnieliśmy jako wyłączny dystrybutor Macdonald Air Tools – szkockiego producenta maszyn i urządzań pneumatycznych, docenianego w Polsce za solidna jakość wykonania i wytrzymałość. Obecnie oferujemy szeroka gamę nowego i używanego sprzętu budowlanego oraz takich akcesoriów, jak tarcze diamentowe, frezy czy groty do młotów.

Specjalizujemy się zwłaszcza w sprzęcie do obróbki mokrego betonu i powierzchni betonowych, prac drogowych i wyburzeniowych oraz prac ziemnych i zagęszczania. Podstawowe kryteria, które muszą spełniać oferowane przez nas maszyny, to wytrzymałość, niezawodność oraz łatwość obsługi i serwisu. Dysponujemy bogatym magazynem części zamiennych i akcesoriów. Wszystkie są dostępne od ręki, a przed zakupem dajemy możliwość przetestowania wybranego sprzętu.

Sprawdzone relacje z zagranicznymi dostawcami oraz systematyczne uczestnictwo w najważniejszych targach branżowych na całym świecie pozwalają nam trzymać rękę na pulsie. Jako autoryzowany przedstawiciel znanych światowych marek, takich jak Bobcat, Bomag, Brendon Powerwashers, Contec, Doosan, Multiquip, Thwaites, oferujemy naszym klientom najwyższej jakości sprzęt w atrakcyjnych cenach.

Niezawodne i uniwersalne jezdne rusztowania

Założona w 1926 r. firma Youngman bazuje na trwałych wartościach, którymi są bezpieczeństwo, innowacyjność, jakość, dbałość o klienta oraz niezawodność. Obecnie cieszymy się opinią wiodącego dostawcy innowacyjnego sprzętu do prac na wysokości zaprojektowanego i wyprodukowanego zgodnie z najwyższymi normami jakości i bezpieczeństwa.

Marka BoSS zapewnia najbardziej kompleksowe i elastyczne rozwiązania do prac na wysokości oraz największy wybór elementów rusztowań. Nasza bezkonkurencyjna oferta produktowa obejmuje:

  • rusztowania BoSS
  • elementy rusztowań BoSS
  • rozwiązania BoSS PLUS
  • podnośniki osbowe z napędem
  • podesty
  • system do pracy na niskiej wysokości

Działalność produkcyjną prowadzimy w nowoczesnych zakładach zgodnych z normą ISO 9001. Nasi doskonale wyszkoleni pracownicy korzystają z najnowszych technologii cięcia laserowego i zrobotyzowanego spawania.

Ponadto nasze kompetentne terenowe zespoły sprzedażowe pracujące w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce zawsze służą pomocą w zakresie wyboru najbezpieczniejszych rozwiązań do prac na wysokości.

www.bossaccesstowers.com

Padley & Venables z siedzibą w Wielkiej Brytanii to czołowy producent wykorzystywanych na całym świecie wysokiej jakości narzędzi m.in. dla budownictwa, kopalń, wierceń skalnych, prac wyburzeniowych, wierceń tuneli.

www.padley-venables.com

FAYAT BOMAG Thwaites MQ MultiQuip Macdonald Air Products Enarco Essex Silver Line Brendon Powerwashers CONTEC Master Doosan Portable Power $child['post_title] $child['post_title] $child['post_title]

ZADZWOŃ DO NASZEGO DORADCY!

KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY
  • Norbert Mazurek

kom. 504 192 180
e-mail: nmazurek@atutrental.com.pl

DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY
  • Waldemar Śmietanka

kom. 513 168 808
e-mail: wsmietanka@atutrental.com.pl

DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY
  • Robert Celmerowski

kom. 505 070 882
e-mail: rcelmerowski@atutrental.com.pl

SKONTAKTUJ SIĘ

WYBIERZ ODDZIAŁ:  


UL. POZNAŃSKA 28
05-850 MORY, K.WARSZAWY
Tel: 22 375 16 20

PON. - PT.: 8:00 - 16.00
Dyrektor Operacyjny:

Jarosław Maciejewski

tel. 22 375 16 20
jmaciejewski@atutrental.com.pl

Dyrektor Finansowy:

Monika Kołacz

tel. 22 375 16 20
mkolacz@atutrental.com.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY MASZYN BOBCAT:

UL. POZNAŃSKA 28,
05-850 MORY, K.WARSZAWY
Tel: 501 301 591

PON. - PT.: 8:00 - 16.00
Kierownik działu:

MACIEJ ŁAPAT

KOM. 501 301 591
MLAPAT@ATUTRENTAL.COM.PL

Doradca Techniczno - Handlowy:

PRZEMEK CĘDROWSKI

KOM. 516 017 886
PCEDROWSKI@ATUTRENTAL.COM.PL

ATUT RENTAL dział Serwisu:

ul. Marywilska 38,
03-228 Warszawa
Tel: 22 614 09 99

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
Kierownik ds. technicznych:

Robert Wojciechowski

kom. 518 521 871
tel. 22 614 09 99
rwojciechowski@atutrental.com.pl

Doradca ds. technicznych:

Julian Gos

tel. 22 614 09 99
kom. 797 992 454
jgos@atutrental.com.pl

Dział Sprzedaży:

ul. Poznańska 28,
05-850 Mory, k.Warszawy
Tel: 22 843 00 63

PON. - PT.: 8:00 - 16.00
Doradca Techniczno - Handlowy:

Robert Celmerowski

kom. 505 070 882
rcelmerowski@atutrental.com.pl

Kierownik Działu Sprzedaży:

Norbert Mazurek

kom. 504 192 180
nmazurek@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Bydgoszcz:

ul. Bydgoska 25a,
86-061 Brzoza, k.Bydgoszczy
Tel: 52 320 03 18

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
sob.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Łukasz Cegiełka

kom. 505 922 593
lcegielka@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy:

Lidia Jabłońska

kom. 571 206 231
ljablonska@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Gdańsk:

ul. Budowlanych 27,
80-298 Gdańsk / Dzielnica Kokoszki
Tel: 58 347 55 33

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
sob.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Artur Kordalski

kom. 513 168 809
akordalski@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy:

Piotr Brzóska

kom. 797 992 447
pbrzoska@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Gdynia:

ul. Hutnicza 25j,
81-061 Gdynia
Tel: 58 333 91 88

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
sob.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Paweł Kajetaniak

kom. 502 740 858
pkajetaniak@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy:

Tomasz Leśniewski

kom. 503 839 169
tlesniewski@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Kraków:

ul. Mierzeja Wiślana 6,
30-732 Kraków
Tel: 12 626 63 90

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
sob.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Andrzej Kraszewski

kom. 507-126-657
akraszewski@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy:

Mateusz Szabla

kom. 500 061 211
mszabla@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Lublin:

ul. Grenadierów 1a,
20-331 Lublin
Tel: 81 745 02 32

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
sob.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Marcin Brus

kom. 797 992 456
mbrus@atutrental.com.pl

Kierownik Handlowy:

Michał Kantorczyk

kom. 507 125 883
mkantorczyk@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Łódź:

ul. Helska 2,
91-342 Łódź
Tel: 42 612 18 28

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
sob.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Andrzej Kajetaniak

kom. 505 030 222
akajetaniak@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy:

Dariusz Palpuchowski

kom. 509 079 052
dpalpuchowski@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Olsztyn:

ul. Sielska 5,
10-801 Olsztyn
Tel: 89 523 63 94

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
sob.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Marek Bogdanowicz

kom. 507 125 623
mbogdanowicz@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy:

Marcin Fabisiak

kom. 509 081 588
mfabisiak@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Poznań:

ul. Strzeszyńska 30,
60-479 Poznań
Tel: 61 842 52 82

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
sob.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Arkadiusz Milewski

kom. 503 099 120
amilewski@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy:

Remigiusz Kasperek

kom. 510 130 238
rkasperek@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Sosnowiec:

ul. Rynek 1,
41-208 Sosnowiec
Tel: 32 269 66 72

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
sob.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Tomasz Gawęda

kom. 519 192 840
tgaweda@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy:

Agnieszka Bombała

kom. 506 182 189
abombala@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Szczecin:

ul. Andrzeja Struga 3,
70-784 Szczecin
Tel: 91 463 23 15

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
sob.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Jakub Pilewski

kom. 797 992 458
jpilewski@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy:

Aleksandra Machera

kom. 514 962 340
amachera@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Warszawa Mory:

UL. POZNAŃSKA 28,
05-850 MORY, K. WARSZAWY
Tel: 22 877 19 12

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
sob.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Piotr Tomaszyński

kom. 501 453 574
ptomaszynski@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy:

Sandra Jaworska

kom. 506 300 082
sjaworska@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Warszawa Praga:

ul. Płochocińska 35,
03-044 Warszawa
Tel: 22 814 12 91

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
sob.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Paweł Piasecki

kom. 504 205 002
ppiasecki@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy:

Mirosław Popielarski

kom. 501 301 590
mpopielarski@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Warszawa Służewiec:

ul. Kłobucka 6,
02-699 Warszawa
Tel: 22 843 80 44

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
sob.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Łukasz Hamza

kom. 501 461 594
lhamza@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy:

Marcin Purzycki

kom. 503 067 197
mpurzycki@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Warszawa Wawer:

ul. Lucerny 1,
04-687 Warszawa
Tel: 22 815 32 98

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
sob.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Sebastian Mamcarz

kom. 513 101 820
smamcarz@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy:

Lena Szymańska

kom. 505 113 660
lszymanska@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Wrocław Fabryczna:

ul. Lotnicza 100,
54-133 Wrocław
Tel: 71 351 95 00

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
sob.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Adam Szymichowski

kom. 519 140 553
aszymichowski@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy:

Marek Burghardt

kom. 690 524 282
mburghardt@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Wrocław Kowale:

ul. Czajcza 2,
51-422 Wrocław
tel: 71 346 13 43

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
sob.: 8.00 - 12.00
p. o. Kierownika Oddziału:

Przemysław Czemarnik

kom. 501 330 140
pczemarnik@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy:

Paweł Manikowski

kom. 797 992 442
pmanikowski@atutrental.com.pl

OBSZARY DZIAŁALNOŚCI

NEWSLETTER