Atut Rental

Od 1990 roku umożliwiamy realizację małych i wielkich projektów budowlanych
WSTECZ
Promocja Agregaty prądotwórcze 30-45kVA

Promocja na agregaty prądotwórcze o mocy 30-45 kVA. Rabat 50% na pierwsza sztukę, 60% rabatu na drugą, a trzecia sztuka z rabatem 70%!

Zobacz modele objęte promocją:

Agregaty stacjonarne

Agregaty jezdne


Warunki promocji:

  1. Promocja dotyczy agregatów prądotwórczych stacjonarnych i jezdnych o mocy 30-45 kVA.
  2. Rabat 50% na pierwsza sztukę obowiązuje przy wynajmie trzech sztuk.
  3. Rabat 60% na druga sztukę dotyczy produktu o niższej dobowej stawce najmu.
  4. Rabat 70% na trzecia sztukę dotyczy produktu o najniższej dobowej stawce najmu.
  5. Rabat nie dotyczy akcesoriów.
  6. Rabaty dotyczą ceny katalogowej - promocja nie łączy się z innymi promocjami i rabatami.
  7. Promocja obowiązuje do 31.03.2020 roku.

Regulamin promocji

NEWSLETTER

Administratorem danych osobowych jest Atut Rental sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, tel. 22 375 16 20, e-mail: biuro@atutrental.com.pl. Administrator wyznaczył dedykowany adres mailowy, na który proszę kierować zapytania i wnioski dotyczące przetwarzania przez Atut Rental danych osobowych: dane@atutrental.com.pl . Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera.

Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną (Art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych). Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, a ich niepodanie uniemożliwi jej zawarcie. Dane będą przechowywane do dnia wypisania się z subskrypcji newslettera. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.