KONTAKT

Atut Rental od 1990 roku umożliwia realizację małych i wielkich projektów budowlanych
Wypożyczalnia Warszawa Służewiec

ul. Kłobucka 9
02-699 Warszawa
tel./fax:  22 843 80 44
e-mail: klobucka@atutrental.com.pl

godziny pracy
pon. - pt.: 7.15 - 16.00
sob.:       8.00 - 12.00 
(Wypożyczalnie nieczynne w soboty do odwołania)

Kierownik Oddziału 
Łukasz Hamza
kom. 501 461 594
e-mail: lhamza@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy
Mariusz Kowalczyk
kom. 503 067 197
e-mail: mkowalczyk@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy
Tomasz Grzejszczak
kom. 798 816 479
e-mail: tgrzejszczak@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy
Marta Ciosek
kom. 515 797 080
e-mail: mciosek@atutrental.com.pl

Kierownik Handlowy:
Mirosław Popielarski
kom. 507 847 335
e-mail: mpopielarski@atutrental.com.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

OBSZARY DZIAŁALNOŚCI

NEWSLETTER

Administratorem danych osobowych jest Atut Rental sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, tel. 22 375 16 20, e-mail: biuro@atutrental.com.pl. Administrator wyznaczył dedykowany adres mailowy, na który proszę kierować zapytania i wnioski dotyczące przetwarzania przez Atut Rental danych osobowych: dane@atutrental.com.pl . Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera.

Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną (Art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych). Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, a ich niepodanie uniemożliwi jej zawarcie. Dane będą przechowywane do dnia wypisania się z subskrypcji newslettera. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.