KONTAKT

Atut Rental od 1990 roku umożliwia realizację małych i wielkich projektów budowlanych
Wypożyczalnia Warszawa Mory

ul. Poznańska 28
05-850 Mory, k. Warszawy
tel:
22 877 19 12
e-mail: mory@atutrental.com.pl

godziny otwarcia
pon. - pt.: 7.15 - 16.00
sob.: 8.00 - 12.00
 
Kierownik oddziału
Piotr Tomaszyński
kom. 501 453 574
e-mail: ptomaszynski@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy
Gabriel Stós
kom. 506 300 082
e-mail: gstos@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy
Łukasz Wojtczuk
kom. 797 992 457
e-mail: lwojtczuk@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy
Magda Borkowska
kom. 789 217 692
e-mail: mborkowska@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy
Łukasz Ochocki
kom. 506 300 082
e-mail: lochocki@atutrental.com.pl

Kierownik Handlowy:
Mirosław Popielarski
kom. 507 847 335
e-mail: mpopielarski@atutrental.com.pl
 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

OBSZARY DZIAŁALNOŚCI

NEWSLETTER

Administratorem danych osobowych jest Atut Rental sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, tel. 22 375 16 20, e-mail: biuro@atutrental.com.pl. Administrator wyznaczył dedykowany adres mailowy, na który proszę kierować zapytania i wnioski dotyczące przetwarzania przez Atut Rental danych osobowych: dane@atutrental.com.pl . Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera.

Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną (Art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych). Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, a ich niepodanie uniemożliwi jej zawarcie. Dane będą przechowywane do dnia wypisania się z subskrypcji newslettera. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.