Atut Rental

Od 1990 roku umożliwiamy realizację małych i wielkich projektów budowlanych
ZAPYTANIE O PRODUKT
1.
Produkt Akcesoria
WYNAJEM OD DNIA:
DO DNIA:
chcesz dodać kolejny produkt do zamówienia?
Twoje pytania / uwagi

ZOSTAW NAM SWOJE DANE

DANE KLIENTA
DANE FIRMY KLIENTA
Zapytanie nie jest równoznaczne z potwierdzeniem rezerwacji sprzętu w wybranym okresie. Wkrótce po wysłaniu formularza skontaktuje się z Państwem nasz doradca, w celu przedstawienia oferty.


WYBIERZ ODDZIAŁ:  
Administratorem danych osobowych jest Atut Rental sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, tel. 22 375 16 20, e-mail: biuro@atutrental.com.pl. Administrator wyznaczył dedykowany adres mailowy, na który proszę kierować zapytania i wnioski dotyczące przetwarzania przez Atut Rental danych osobowych: dane@atutrental.com.pl. Dane będą przetwarzane w celach związanych z realizacją usługi wypożyczania sprzętu.

Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy (art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych) oraz realizacji obowiązków prawnych wynikających z przepisów rachunkowo-podatkowych ciążących na administratorze danych (art. 6 ust. 1 pkt c Rozporządzenia o ochronie danych osobowych), a także w celu wysyłki informacji marketingowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora danych (art. 6 ust. 1 pkt f Rozporządzenia o ochronie danych osobowych). Podanie danych jest warunkiem realizacji umowy, a ich niepodanie uniemożliwi jej zawarcie. Dane będą przechowywane przez okres wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami prawa podatkowego) oraz przedawnienia ewentualnych roszczeń. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.
OBSZARY DZIAŁALNOŚCI

NEWSLETTER

Administratorem danych osobowych jest Atut Rental sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, tel. 22 375 16 20, e-mail: biuro@atutrental.com.pl. Administrator wyznaczył dedykowany adres mailowy, na który proszę kierować zapytania i wnioski dotyczące przetwarzania przez Atut Rental danych osobowych: dane@atutrental.com.pl . Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera.

Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną (Art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych). Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, a ich niepodanie uniemożliwi jej zawarcie. Dane będą przechowywane do dnia wypisania się z subskrypcji newslettera. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.