WYNAJEM

Wypożyczalnia ATUT RENTAL dysponuje szerokim asortymentem narzędzi oraz kompaktowych maszyn budowlanych.
Maszt oświetleniowy Milwaukee MXF TL-601


Producent: Milwaukee
Model: MXF TL-601
Liczba lamp: 4 
Wysokość: do 3,10 m 
Moc: 20.000/27.000 lumen
Waga: 48 kg 
Zasilanie: akumulator/220-240 V
Inne: silnik Diesel

Mobilny maszt oświetleniowy zasilany na baterię lub sieciowo. Niezwykle lekki, wyposażony w 2 koła, przystosowane do jazdy na trudnym terenie, pozwalają na łatwy transport w dowolne miejsce. Maszt oświetleniowy ustawia się w mniej niż 10 sekund i jest wysuwany do 3,10 metra. Może wytrzymać obciążenie wiatru o prędkości do 55 km/h. Szybki czas ładowania (tylko 90 minut) pozwoli na pracę nawet do 10 godzin. Postaw na elektryczne zasilane i oszczędzaj na kosztach zakupu paliwa.

CZAS WYNAJMU STAWKA ROZLICZEŃ CENA NETTO (ZŁ) CENA BRUTTO (ZŁ)
dzień 1 x doba 220,- 270,60
tydzień 5 x doba 1 100,- 1 353,-
miesiąc 18 x doba 3 960,- 4 870,80

NEWSLETTER

Administratorem danych osobowych jest Atut Rental sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, tel. 22 375 16 20, e-mail: biuro@atutrental.com.pl. Administrator wyznaczył dedykowany adres mailowy, na który proszę kierować zapytania i wnioski dotyczące przetwarzania przez Atut Rental danych osobowych: dane@atutrental.com.pl . Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera.

Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną (Art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych). Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, a ich niepodanie uniemożliwi jej zawarcie. Dane będą przechowywane do dnia wypisania się z subskrypcji newslettera. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.