WYNAJEM

Wypożyczalnia ATUT RENTAL dysponuje szerokim asortymentem narzędzi oraz kompaktowych maszyn budowlanych.
POMPA ZATAPIALNA Atlas Copco WEDA 10N


Producent: Atlas Copco
Model: Weda 10N
Typ: Zatapialna, elektryczna
Silnik: Elektryczny 230V
Wydajność max: 400-450 l/min
Wysokość podnoszenia: 14 m
Pompa zatapialna do wypompowywania czystej wody, zasilana elektrycznie. Wysoka wydajność pozwala na wypompowywanie wody nawet z głębokich wykopów. Doskonała do osuszania zalanych garaży, hal itp.
czas wynajmu stawka rozliczeń cena netto (zł) cena brutto (zł)
dzień 1 x doba 100,- 123,00
tydzień 5 x doba 700,- 615,00
miesiąc 18 x doba 2 520,- 2 214,00
OKULARY OCHRONNEOCHRONA RĄKOCHRONA STÓP

AKCESORIA

NAZWA JEDNOSTKA Cena netto Cena brutto
WĄŻ ODPŁYWOWY CENA ZA DOBĘ 20,00 zł 24,60 zł

NEWSLETTER

Administratorem danych osobowych jest Atut Rental sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, tel. 22 375 16 20, e-mail: biuro@atutrental.com.pl. Administrator wyznaczył dedykowany adres mailowy, na który proszę kierować zapytania i wnioski dotyczące przetwarzania przez Atut Rental danych osobowych: dane@atutrental.com.pl . Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera.

Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną (Art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych). Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, a ich niepodanie uniemożliwi jej zawarcie. Dane będą przechowywane do dnia wypisania się z subskrypcji newslettera. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.