WYNAJEM

Wypożyczalnia ATUT RENTAL dysponuje szerokim asortymentem narzędzi oraz kompaktowych maszyn budowlanych.
Piaskarka


Producent: Domikor, Bemakor, Kortech
Pojemność zbiornika: 200 l
Ciśnienie robocze: 1 MPa
Zapotrzebowanie na powietrze: zależne od stosowanej dyszy
Profesjonalne piaskowanie konstrukcji stalowych, elewacji, betonu, cegieł. Duża pojemność zbiornika na piasek pozwala na długotrwałą pracę bez konieczności częstego uzupełniania piasku. W zestawie z piaskarką wchodzą również podstawowe elementy zapewniające ochronę operatora.
czas wynajmu stawka rozliczeń cena netto (zł) cena brutto (zł)
dzień 1 x doba 180,- 221,40
MASKA SPAWALNICZAMASKA PRZECIWPYŁOWAKOMBINEZON OCHRONNY

AKCESORIA

NAZWA JEDNOSTKA Cena netto Cena brutto
WĄŻ DO PIASKARKI CENA ZA DOBĘ 25,00 zł 30,75 zł

NEWSLETTER

Administratorem danych osobowych jest Atut Rental sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, tel. 22 375 16 20, e-mail: biuro@atutrental.com.pl. Administrator wyznaczył dedykowany adres mailowy, na który proszę kierować zapytania i wnioski dotyczące przetwarzania przez Atut Rental danych osobowych: dane@atutrental.com.pl . Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera.

Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną (Art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych). Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, a ich niepodanie uniemożliwi jej zawarcie. Dane będą przechowywane do dnia wypisania się z subskrypcji newslettera. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.