SPRZEDAŻ

ATUT RENTAL od ponad 25 lat prowadzi sprzedaż sprzętu budowlanego wiodących światowych marek.
Zagęszczarka Bomag BPR 100/80 D


Silnik i jego moc (KM/kW): Hatz 15/11
Waga katalogowa: 687 kg
Szerokość płyty: 800 mm
Siła odśrodkowa: 100 kN
Prędkość przesuwu: 28 m/min
Wibracja: 56 Hz
Dopuszczalny czas pracy: -
Zagęszczarki rewersyjne oferowane przez firmę BOMAG używane są głównie przy budowie dróg, ulic, torów, przy wypełnieniach w wykopach a także w pracach brukarskich. Maszyny te są specjalnie skonstruowane w celu zagęszczania gruntu na ograniczonych obszarach. Nowa koncepcja zapewnia zagęszczarkom rewersyjnym doskonałe właściwości manewrowania i bardzo dobrą zdolność pokonywania wzniesień.

Każda zagęszczarka rewersyjna Bomag objęta jest gwarancją 3-2-1, tzn. 1 rok na całą maszynę, 2 lata na silnik, 3 lata na przekładnię i elementy wibratora.

NEWSLETTER

Administratorem danych osobowych jest Atut Rental sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, tel. 22 375 16 20, e-mail: biuro@atutrental.com.pl. Administrator wyznaczył dedykowany adres mailowy, na który proszę kierować zapytania i wnioski dotyczące przetwarzania przez Atut Rental danych osobowych: dane@atutrental.com.pl . Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera.

Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną (Art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych). Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, a ich niepodanie uniemożliwi jej zawarcie. Dane będą przechowywane do dnia wypisania się z subskrypcji newslettera. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.