SPRZEDAŻ

ATUT RENTAL od ponad 25 lat prowadzi sprzedaż sprzętu budowlanego wiodących światowych marek.
Zagęszczarka Bomag 70/70 D


Silnik i jego moc (KM/kW): Hatz 13,3/9,8
Waga katalogowa: 570 kg
Szerokość płyty: 505x850 mm
Siła zagęszczania: -
Siła odśrodkowa: 70 kN
Prędkość przesuwu: 28 m/min
Wibracja: 80 Hz
Dopuszczalny czas pracy: -
Najwyższej klasy ręcznie prowadzone zagęszczarki ważące ponad 500 kg zapewniają wydajność roboczą do 100 kN i tym samym wyznaczają nowe standardy wydajności w modelach o bogatych właściwościach. Pierwszorzędna wydajność zagęszczania i doskonałe wykończenie nawierzchni sprawiają, że urządzenia te są szczególnie przydatne przy wykonaniu robót ziemnych. Sprawdzone silniki wysokoprężne są bardzo trwałe i oszczędne.

Zalety:
Zasadniczym przykładem łatwej obsługi i precyzyjnego działania jest standardowy układ Tip control stanowiący hydrauliczną kontrolę dźwigni przemieszczania z funkcją wspomagania. Układ Tip control zapewnia operatorom najwyższy poziom wygody i pracę bez zmęczenia.
Ponadto seryjnie zamontowany układ zabezpieczenia przed cofaniem zapewnia maksymalne bezpieczeństwo operatora.
Inną oferowaną opcją, która obok uniwersalnej osłony ochronnej zapewnia gotowość maszyny, jest rozrusznik elektryczny z dodatkową korbą ułatwiający rozruch i polepszającą niezawodność.

NEWSLETTER

Administratorem danych osobowych jest Atut Rental sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, tel. 22 375 16 20, e-mail: biuro@atutrental.com.pl. Administrator wyznaczył dedykowany adres mailowy, na który proszę kierować zapytania i wnioski dotyczące przetwarzania przez Atut Rental danych osobowych: dane@atutrental.com.pl . Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera.

Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną (Art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych). Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, a ich niepodanie uniemożliwi jej zawarcie. Dane będą przechowywane do dnia wypisania się z subskrypcji newslettera. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.