SPRZEDAŻ

ATUT RENTAL od ponad 25 lat prowadzi sprzedaż sprzętu budowlanego wiodących światowych marek.
Młot pneumatyczny Toku TPB-60


Uchwyt narzędziowy: Sześciokątny 32x160mm
Zużycie powietrza: 1,65 m3/min
Ciśnienie robocze (bar): 600 kPa
Wlot powietrza (mm): 19 mm (3/4")
Częstotliwość uderzeń (/min): 1400 bpm
Młoty z serii TPB są wykonane z kutej stali i wysokiej jakości komponentów. Są wytrzymałe i solidne. Cechy te są dobrze dopasowane do branży budowlanej. Młoty TPB są przeznaczone do prac budowlanych, drogowych oraz w kopalniach. Są one wykorzystywane do łamania bardzo skondensowanego betonu oraz innych materiałów.

NEWSLETTER

Administratorem danych osobowych jest Atut Rental sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, tel. 22 375 16 20, e-mail: biuro@atutrental.com.pl. Administrator wyznaczył dedykowany adres mailowy, na który proszę kierować zapytania i wnioski dotyczące przetwarzania przez Atut Rental danych osobowych: dane@atutrental.com.pl . Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera.

Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną (Art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych). Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, a ich niepodanie uniemożliwi jej zawarcie. Dane będą przechowywane do dnia wypisania się z subskrypcji newslettera. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.