Atut Rental

Od 1990 roku umożliwiamy realizację małych i wielkich projektów budowlanych
Thwaites
Thwaites

Thwaites to synonim najlepszych wózków transportowych na rynku. Po Thwaites można spodziewać się czegoś więcej niż tylko moc i niezawodność – to także nacisk na satysfakcję klienta bezpieczeństwo oraz ergonomię każdego modelu.

Na każdym etapie produkcji, każdy element przechodzi drobiazgowe testy zanim, po złożeniu i przed wysyłką, takiemu testowi poddawana jest cała maszyna.

Od ponad sześciu dekad Thwaites projektuje najlepsze wózki transportowe, odpowiadając na potrzeby klientów. Na każdym etapie rozwoju produktu w branży, Thwaites zawsze był innowatorem.

www.thwaitesdumpers.co.uk

NEWSLETTER

Administratorem danych osobowych jest Atut Rental sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, tel. 22 375 16 20, e-mail: biuro@atutrental.com.pl. Administrator wyznaczył dedykowany adres mailowy, na który proszę kierować zapytania i wnioski dotyczące przetwarzania przez Atut Rental danych osobowych: dane@atutrental.com.pl . Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera.

Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną (Art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych). Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, a ich niepodanie uniemożliwi jej zawarcie. Dane będą przechowywane do dnia wypisania się z subskrypcji newslettera. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.