Atut Rental

Od 1990 roku umożliwiamy realizację małych i wielkich projektów budowlanych
Atlas Copco
Atlas Copco

Firma Atlas Copco to globalny dostawca rozwiązań dla budownictwa, górnictwa i przemysłu. W szerokim portfolio producenta można znaleźć:

  • agregaty prądotwórcze,
  • sprężarki powietrza,
  • pompy odwadniające,
  • maszty oświetleniowe
  • lekki sprzęt budowlany i wyburzeniowy.

Atlas Copco stawia sobie za cel dostarczanie wszechstronnych i wydajnych urządzeń, które są łatwe w transporcie do miejsca pracy. Producent nieustannie udoskonala swoje produkty, tak aby były one lepsze dla klientów oraz środowiska.

www.atlascopco.com

NEWSLETTER

Administratorem danych osobowych jest Atut Rental sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, tel. 22 375 16 20, e-mail: biuro@atutrental.com.pl. Administrator wyznaczył dedykowany adres mailowy, na który proszę kierować zapytania i wnioski dotyczące przetwarzania przez Atut Rental danych osobowych: dane@atutrental.com.pl . Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera.

Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną (Art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych). Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, a ich niepodanie uniemożliwi jej zawarcie. Dane będą przechowywane do dnia wypisania się z subskrypcji newslettera. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.