Atut Rental

Od 2005 roku ATUT RENTAL jest wyłącznym dealerem
Doosan Bobcat na region Mazowsza.
GO BACK
Promotion for power tools

Promotion for power tools!

50% discount for the second, the third for 1 zł only until November 30, 2020.

Check tool in the promotion:

Electric drills

Elctric breakers 

Angle grinders

Electris shears

Jigsaws

Wall chaser

Terms & Conditions:

  1. The 50% discount applies to the rental of the second piece of power tool with a lower daily rental price.
  2. The discount does not apply to accessories.
  3. The 50% discount applies to the catalog price - the promotion can not be combined with other promotions and discounts.
  4. The price of 1 zł applies to the third product from the power tools category with the lowest catalog price.
  5. The promotion is valid until November 30, 2020.

Regulations

NEWSLETTER

Administratorem danych osobowych jest Atut Rental sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, tel. 22 375 16 20, e-mail: biuro@atutrental.com.pl. Administrator wyznaczył dedykowany adres mailowy, na który proszę kierować zapytania i wnioski dotyczące przetwarzania przez Atut Rental danych osobowych: dane@atutrental.com.pl . Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera.

Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną (Art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych). Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, a ich niepodanie uniemożliwi jej zawarcie. Dane będą przechowywane do dnia wypisania się z subskrypcji newslettera. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.