Atut Rental

Od 1990 roku umożliwiamy realizację małych i wielkich projektów budowlanych
Zasady akcji promocyjnej "Zrób to sam i otrzymaj prezent!"

Zasady akcji promocyjnej Zrób to sam i otrzymaj prezent:

  1. Akcja promocyjna jest skierowana do osób fizycznych, dla nowych i obecnych Klientów ATUT RENTAL. 
  2. Warunkiem otrzymania prezentu (okularów lub rękawic ochronnych) jest wynajem sprzętu z kategorii "Dom i Ogród" na kwotę powyżej 299 zł brutto. Szczegółowa lista sprzętu objętego akcją dostępna w Załączniku nr 1 do Regulaminu. 
  3. Akcja promocyjna nie łączy się z innymi promocjami i rabatami.
  4. Akcja promocyjna trwa do 30 czerwca 2021 lub do wyczerpania puli prezentów.

Regulamin akcji promocyjnej Zrób to sam i otrzymaj prezent

NEWSLETTER

Administratorem danych osobowych jest Atut Rental sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, tel. 22 375 16 20, e-mail: biuro@atutrental.com.pl. Administrator wyznaczył dedykowany adres mailowy, na który proszę kierować zapytania i wnioski dotyczące przetwarzania przez Atut Rental danych osobowych: dane@atutrental.com.pl . Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera.

Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną (Art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych). Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, a ich niepodanie uniemożliwi jej zawarcie. Dane będą przechowywane do dnia wypisania się z subskrypcji newslettera. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.