Atut Rental

Od 1990 roku umożliwiamy realizację małych i wielkich projektów budowlanych
ZAPYTANIE O PRODUKT
chcesz dodać kolejny produkt do zamówienia?
Twoje pytania / uwagi

ZOSTAW NAM SWOJE DANE

DANE KLIENTA
DANE FIRMY KLIENTA
Zapytanie nie jest równoznaczne z potwierdzeniem rezerwacji sprzętu w wybranym okresie. Wkrótce po wysłaniu formularza skontaktuje się z Państwem nasz doradca, w celu przedstawienia oferty.


WYBIERZ ODDZIAŁ:  
Administratorem danych osobowych jest Atut Rental sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, tel. 22 375 16 20, e-mail: biuro@atutrental.com.pl. Administrator wyznaczył dedykowany adres mailowy, na który proszę kierować zapytania i wnioski dotyczące przetwarzania przez Atut Rental danych osobowych: dane@atutrental.com.pl. Dane będą przetwarzane w celach związanych z realizacją usługi wypożyczania sprzętu.

Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy (art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych) oraz realizacji obowiązków prawnych wynikających z przepisów rachunkowo-podatkowych ciążących na administratorze danych (art. 6 ust. 1 pkt c Rozporządzenia o ochronie danych osobowych), a także w celu wysyłki informacji marketingowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora danych (art. 6 ust. 1 pkt f Rozporządzenia o ochronie danych osobowych). Podanie danych jest warunkiem realizacji umowy, a ich niepodanie uniemożliwi jej zawarcie. Dane będą przechowywane przez okres wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami prawa podatkowego) oraz przedawnienia ewentualnych roszczeń. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.

SKONTAKTUJ SIĘ

WYBIERZ ODDZIAŁ:  


UL. POZNAŃSKA 28
05-850 MORY, K.WARSZAWY
Tel: 22 375 16 20

PON. - PT.: 8:00 - 16.00
Dyrektor Operacyjny:

Jarosław Maciejewski

tel. 22 375 16 20
jmaciejewski@atutrental.com.pl

Dyrektor Finansowy:

Monika Kołacz

tel. 22 375 16 20
mkolacz@atutrental.com.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY MASZYN BOBCAT:

UL. POZNAŃSKA 28,
05-850 MORY, K.WARSZAWY
Tel: 501 301 591

PON. - PT.: 8:00 - 16.00
Kierownik działu:

MACIEJ ŁAPAT

KOM. 501 301 591
MLAPAT@ATUTRENTAL.COM.PL

ATUT RENTAL dział Serwisu:

ul. Marywilska 38,
03-228 Warszawa
Tel: 22 614 09 99

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
Kierownik ds. technicznych:

Robert Wojciechowski

kom. 518 521 871
tel. 22 614 09 99
rwojciechowski@atutrental.com.pl

Doradca ds. technicznych:

Julian Gos

tel. 22 614 09 99
kom. 797 992 454
jgos@atutrental.com.pl

Dział Sprzedaży:

ul. Poznańska 28,
05-850 Mory, k. Warszawy
Tel: 22 843 00 63

PON. - PT.: 8:00 - 16.00
Doradca Techniczno - Handlowy:

Robert Celmerowski

kom. 505 070 882
rcelmerowski@atutrental.com.pl

Kierownik Działu Sprzedaży:

Norbert Mazurek

kom. 504 192 180
nmazurek@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Białystok:

ul. Wierzbowa 48
16-070 Porosły / k. Białegostoku
Tel: 85 651 00 10

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
SOB.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Marcin Fabisiak

kom. 514 979 285
mfabisiak@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Bydgoszcz:

ul. Bydgoska 25a,
86-061 Brzoza, k.Bydgoszczy
Tel: 52 320 03 18

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
sob.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Łukasz Cegiełka

kom. 505 922 593
lcegielka@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy:

Lidia Jabłońska

kom. 571 206 231
ljablonska@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Gdańsk:

ul. Budowlanych 27,
80-298 Gdańsk / Dzielnica Kokoszki
Tel: 58 347 55 33

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
sob.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Artur Kordalski

kom. 513 168 809
akordalski@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy:

Piotr Brzóska

kom. 797 992 447
pbrzoska@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Gdynia:

ul. Hutnicza 25j,
81-061 Gdynia
Tel: 58 333 91 88

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
sob.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Paweł Kajetaniak

kom. 502 740 858
pkajetaniak@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy:

Tomasz Leśniewski

kom. 503 839 169
tlesniewski@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Gliwice:

ul. Okrężna 8
44-100 Gliwice
Tel: 32 700 32 77

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
SOB.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Agnieszka Szymańska

kom. 506 182 189
aszymanska@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Kielce:

ul. Warszawska 424
25-414 Kielce
Tel: 41 262 91 93

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
SOB.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Dariusz Palpuchowski

kom. 515 104 750
dpalpuchowski@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Koszalin:

ul. Gnieźnieńska 45 b
75-736 Koszalin
Tel: 94 314 11 23

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
SOB.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Konrad Bettin

kom. 789 444 981
kbettin@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Kraków:

ul. Mierzeja Wiślana 6,
30-732 Kraków
Tel: 12 626 63 90

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
sob.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Andrzej Kraszewski

kom. 507 126 657
akraszewski@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy:

Mateusz Szabla

kom. 500 061 211
mszabla@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Lublin:

ul. Grenadierów 1a,
20-331 Lublin
Tel: 81 745 02 32

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
sob.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Marcin Brus

kom. 797 992 456
mbrus@atutrental.com.pl

Kierownik Handlowy:

Michał Kantorczyk

kom. 507 125 883
mkantorczyk@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Łódź:

ul. Helska 2,
91-342 Łódź
Tel: 42 612 18 28

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
sob.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Andrzej Kajetaniak

kom. 505 030 222
akajetaniak@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy:

Dariusz Palpuchowski

kom. 509 079 052
dpalpuchowski@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Olsztyn:

ul. Sielska 5,
10-801 Olsztyn
Tel: 89 523 63 94

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
sob.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Marek Bogdanowicz

kom. 507 125 623
mbogdanowicz@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy:

Marcin Fabisiak

kom. 509 081 588
mfabisiak@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Poznań:

ul. Strzeszyńska 30,
60-479 Poznań
Tel: 61 842 52 82

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
sob.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Arkadiusz Milewski

kom. 503 099 120
amilewski@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy:

Remigiusz Kasperek

kom. 510 130 238
rkasperek@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Rzeszów:

Rudna Mała 51a
36-060 Rudna Mała/ k. Rzeszowa
Tel: 17 221 20 92

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
SOB.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Łukasz Mazurek

kom. 505 528 456
lmazurek@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Sosnowiec:

ul. Rynek 1,
41-208 Sosnowiec
Tel: 32 269 66 72

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
sob.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Tomasz Gawęda

kom. 519 192 840
tgaweda@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy:

Agnieszka Bombała

kom. 506 182 189
abombala@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Szczecin:

ul. Andrzeja Struga 3,
70-784 Szczecin
Tel: 91 463 23 15

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
sob.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Jakub Pilewski

kom. 797 992 458
jpilewski@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy:

Aleksandra Machera

kom. 514 962 340
amachera@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Warszawa Mory:

UL. POZNAŃSKA 28,
05-850 MORY, K. WARSZAWY
Tel: 22 877 19 12

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
sob.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Piotr Tomaszyński

kom. 501 453 574
ptomaszynski@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy:

Sandra Jaworska

kom. 506 300 082
sjaworska@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Warszawa Praga:

ul. Płochocińska 35,
03-044 Warszawa
Tel: 22 814 12 91

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
sob.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Paweł Piasecki

kom. 504 205 002
ppiasecki@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy:

Mirosław Popielarski

kom. 501 301 590
mpopielarski@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Warszawa Służewiec:

ul. Kłobucka 9,
02-699 Warszawa
Tel: 22 843 80 44

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
sob.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Łukasz Hamza

kom. 501 461 594
lhamza@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy:

Marcin Purzycki

kom. 503 067 197
mpurzycki@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Warszawa Wawer:

ul. Lucerny 1,
04-687 Warszawa
Tel: 22 815 32 98

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
sob.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Sebastian Mamcarz

kom. 513 101 820
smamcarz@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy:

Lena Szymańska

kom. 505 113 660
lszymanska@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Wrocław Fabryczna:

ul. Lotnicza 100,
54-133 Wrocław
Tel: 71 351 95 00

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
sob.: 8.00 - 12.00
Kierownik Oddziału:

Adam Szymichowski

kom. 519 140 553
aszymichowski@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy:

Marek Burghardt

kom. 690 524 282
mburghardt@atutrental.com.pl

Wypożyczalnia Wrocław Kowale:

ul. Czajcza 2,
51-422 Wrocław
tel: 71 346 13 43

PON. - PT.: 7.15 - 16.00
sob.: 8.00 - 12.00
p. o. Kierownika Oddziału:

Przemysław Czemarnik

kom. 501 330 140
pczemarnik@atutrental.com.pl

Doradca Handlowy:

Paweł Manikowski

kom. 797 992 442
pmanikowski@atutrental.com.pl

OBSZARY DZIAŁALNOŚCI

NEWSLETTER

Administratorem danych osobowych jest Atut Rental sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, tel. 22 375 16 20, e-mail: biuro@atutrental.com.pl. Administrator wyznaczył dedykowany adres mailowy, na który proszę kierować zapytania i wnioski dotyczące przetwarzania przez Atut Rental danych osobowych: dane@atutrental.com.pl . Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera.

Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną (Art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych). Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, a ich niepodanie uniemożliwi jej zawarcie. Dane będą przechowywane do dnia wypisania się z subskrypcji newslettera. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.