WYNAJEM

Wypożyczalnia ATUT RENTAL dysponuje szerokim asortymentem narzędzi oraz kompaktowych maszyn budowlanych.
SZLIFIERKA DO BETONU: Contec Omega


Zasilanie: 230 / 400 V
Waga: 65 kg
Szerokość robocza: ok. 290 mm
Rodzaj: jednotalerzowa
Jezdna szliferka do betonu z dyskiem wyposażonym w diamentowe segmenty. Zapewnia szybką i skuteczną pracę również na twardych powierzchniach. Wykorzystywana również do czyszczenia posadzki po założeniu odpowiednich szczotek.
czas wynajmu stawka rozliczeń cena netto (zł) cena brutto (zł)
dzień 1 x doba 110,- 135,50
tydzień 5 x doba 550,- 676,50
miesiąc 18 x doba 1 980,- 2 435,40

AKCESORIA

NAZWA JEDNOSTKA Cena netto Cena brutto
TARCZA DO SZLIFIERKI DIAMENTOWEJ CONTEC CENA ZA MM. 285 zł 350,55 zł

NEWSLETTER

Administratorem danych osobowych jest Atut Rental sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, tel. 22 375 16 20, e-mail: biuro@atutrental.com.pl. Administrator wyznaczył dedykowany adres mailowy, na który proszę kierować zapytania i wnioski dotyczące przetwarzania przez Atut Rental danych osobowych: dane@atutrental.com.pl . Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera.

Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną (Art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych). Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, a ich niepodanie uniemożliwi jej zawarcie. Dane będą przechowywane do dnia wypisania się z subskrypcji newslettera. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.