WYNAJEM

Wypożyczalnia ATUT RENTAL dysponuje szerokim asortymentem narzędzi oraz kompaktowych maszyn budowlanych.
Maszt oświetleniowy TRIME X-ECO


Producent: TRIME
Model: X-ECO
Ilość lamp: 6 LED
Wysokość: do 8,5 m 
Moc: 6x150 W 
Waga: 920 kg 
Spalanie: 0,55 l/h
Inne: silnik Diesel

Wydajny i efektywny maszt oświetleniowy. Sześć ruchomych lamp pozwala wygodnie ustawić oświetlenie tam gdzie jest ono potrzebne. Duży zbiornik paliwa pozwala na aż 200 godzin nieprzerwanej pracy - idealny do zastosowania w trudno dostępnych miejscach.

CZAS WYNAJMU STAWKA ROZLICZEŃ CENA NETTO (ZŁ) CENA BRUTTO (ZŁ)
dzień 1 x doba 360,- 442,80
tydzień 5 x doba 1 800,- 2 214
miesiąc 18 x doba 6 480,- 7 970,4

NEWSLETTER

Administratorem danych osobowych jest Atut Rental sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, tel. 22 375 16 20, e-mail: biuro@atutrental.com.pl. Administrator wyznaczył dedykowany adres mailowy, na który proszę kierować zapytania i wnioski dotyczące przetwarzania przez Atut Rental danych osobowych: dane@atutrental.com.pl . Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera.

Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną (Art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych). Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, a ich niepodanie uniemożliwi jej zawarcie. Dane będą przechowywane do dnia wypisania się z subskrypcji newslettera. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.