Atut Rental

Od 1990 roku umożliwiamy realizację małych i wielkich projektów budowlanych
WSTECZ
Łatwy wynajem sprzętu z aplikacją AtutGO

Wypożyczanie sprzętu budowlanego w ATUT RENTAL jeszcze nigdy nie było tak proste – wystarczy pobrać aplikację AtutGO, dzięki której można łatwo zarządzać wynajmowanym sprzętem. Bezpłatna aplikacja jest dostępna na smartfony z systemem Android.  

AtutGO łączy w sobie wiele ważnych funkcji, dzięki którym można swobodnie zarządzać wynajmowanym sprzętem: 

  • Aktualny katalog sprzętu budowlanego i ogrodniczego; 
  • Wyszukiwarka maszyn; 
  • Składanie zamówień z odbiorem w oddziale lub transportem; 
  • Szybkie zgłaszanie zwrotów; 
  • Zamawianie serwisanta w przypadku awarii; 
  • Powiadomienia o promocjach i nowościach  

Pobierz bezpłatną aplikację AtutGO

 

Skontaktuj się z najbliższym oddziałem ATUT RENTAL, aby aktywować konto i w pełni korzystać z możliwości AtutGO. 

NEWSLETTER

Administratorem danych osobowych jest Atut Rental sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, tel. 22 375 16 20, e-mail: biuro@atutrental.com.pl. Administrator wyznaczył dedykowany adres mailowy, na który proszę kierować zapytania i wnioski dotyczące przetwarzania przez Atut Rental danych osobowych: dane@atutrental.com.pl . Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera.

Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną (Art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych). Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, a ich niepodanie uniemożliwi jej zawarcie. Dane będą przechowywane do dnia wypisania się z subskrypcji newslettera. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.