Atut Rental

Od 1990 roku umożliwiamy realizację małych i wielkich projektów budowlanych
WSTECZ
Konkurs fotograficzny

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym na naszym profilu na Facebooku - Zrób zdjęcie sprzętu AR i wygraj piłkę. 

Proste zasady konkursu: 

  • Zrób pomysłowe zdjęcie sprzętu z wypożyczalni Atut Rental, tak aby była widoczna nasza naklejka; 
  • Zdjęcie prześlij w komentarzu pod tym postem konkursowym; 
  • Na zdjęciu nie musi być widoczna twarz; 
  • Postaraj się o jak najlepszą jakość zdjęcia. 

Do wygrania piłka nożna od Atut Rental - nagrodzimy 5 najlepszych zdjęć.  

Konkurs potrwa do 30 czerwca 2021 do końca dnia. Zwycięzców ogłosimy 5 lipca na naszym profilu na Facebooku.  

Gorąco zachęcamy wszystkich do udziału w zabawie 

Regulamin konkursu

WYŚLIJ ZDJĘCIE POD POSTEM 

NEWSLETTER

Administratorem danych osobowych jest Atut Rental sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, tel. 22 375 16 20, e-mail: biuro@atutrental.com.pl. Administrator wyznaczył dedykowany adres mailowy, na który proszę kierować zapytania i wnioski dotyczące przetwarzania przez Atut Rental danych osobowych: dane@atutrental.com.pl . Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera.

Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną (Art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych). Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, a ich niepodanie uniemożliwi jej zawarcie. Dane będą przechowywane do dnia wypisania się z subskrypcji newslettera. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.