CONTACT

We enable small and large scale construction projects since 1990
Rental Branch Olsztyn

Wypożyczalnia Olsztyn

ul. Sielska 5
10-801 Olsztyn
tel./fax 89 523 63 94

e-mail: olsztyn@atutrental.com.pl

working hours
mon. - fri: 7.15 - 16.00
sat.: 8.00 - 12.00

Rental Manager
Marek Bogdanowicz
mobile. 507 125 623
e-mail: mbogdanowicz@atutrental.com.pl

Sales Advisor
Marcin Fabisiak
mobile. 509 081 588
e-mail: mfabisiak@atutrental.com.pl

Sales Advisor
Grzegorz Olber
mobile. 507 125 689
e-mail: golber@atutrental.com.pl

Sale Manager
Bartosz Nowak
mobile. 797 992 451
e-mail: bnowak@atutrental.com.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

BUSINESS AREAS

NEWSLETTER

Administratorem danych osobowych jest Atut Rental sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, tel. 22 375 16 20, e-mail: biuro@atutrental.com.pl. Administrator wyznaczył dedykowany adres mailowy, na który proszę kierować zapytania i wnioski dotyczące przetwarzania przez Atut Rental danych osobowych: dane@atutrental.com.pl . Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera.

Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną (Art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych). Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, a ich niepodanie uniemożliwi jej zawarcie. Dane będą przechowywane do dnia wypisania się z subskrypcji newslettera. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.